Afbeelding
Trudy Witteman

Winkeliers Badhoevedorp schenken prachtige stukken voor veiling golftoernooi

24 september 2019 om 13:15 Winkels

BADHOEVEDORP Tijdens de veiling die na afloop van het stratengolftoernooi werd gehouden kwamen twee prachtige stukken onder de hamer. Juwelier Dennis Bijlsma stelde een Coronet dameshorloge met diamanten ter waarde van 1.100 euro beschikbaar en Albert van der Kolk Tweewielers schonk een Giant Ease-E ter waarde van 1.700 euro.

Twee prachtige kavels waar voor het goede doel flink op geboden werd. Hans Schellingerhout was de hoogste bieder voor het horloge, Edo Gabes werd de nieuwe eigenaar van de elektrische fiets. Gabes kocht de fiets voor zijn zoon die nu comfortabel naar zijn werk kan gaan.

LOKALE GOEDE DOELEN Beide winkeliers, met hart voor Badhoevedorp, schonken het niet-geringe veilingstuk vanwege de lokale goede doelen die door het golftoernooi ondersteund worden.

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie